* KAMILA KLIMCZAK - aktorka Teatru Bagatela w Krakowie. Współpracowała również z Teatrem STU, Teatrem Barakah, Teatrem Komedia i Teatrem KTO w Krakowie, Teatrem im. St. Jaracza i Teatrem Muzycznym w Łodzi, a także Teatrem Rampa w Warszawie. Artystka legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, z którą koncertowała m. in. w USA, Kanadzie, Europie, a także w wielu miastach i miasteczkach w całej Polsce. W zespole maestro Leopolda Kozłowskiego - "Ostatniego Klezmera Galicji” śpiewała tradycyjne pieśni żydowskie w języku hebrajskim i jidysz, a także zupełnie nowe napisane do słów i tłumaczeń Jacka Cygana, z którym współpracuje również przy jego dwóch projektach koncertowych "Życie jest piosenką" i "Odnawiam dusze". Występowała z Grupą Rafała Kmity i Kabaretem Moralnego Niepokoju. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem), studiowała również na Wydziale Zaocznym Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Absolwentka P.S.M. I Stopnia w Łodzi w klasie fortepianu.
Laureatka licznych nagród wokalnych i aktorskich. m. in. I Nagrody na XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie oraz Nagród Specjalnych: Ambasady Francuskiej i Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Francuskiej; Nagrody dla Najlepszej Aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych Setkani/Encounter w Brnie w Czechach; Nagrody Publiczności za najbardziej "elektryzującą" rolę żeńską na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi; I Nagrody na Przegladzie Piosenki Kabaretowej "O.B.O.R.A."(Ostatni Bastion Obrony Rozumu Artystycznie) w Poznaniu. W 2018 r. w rodzimym Teatrze Bagatela odbył się Festiwal Sztuki Aktorskiej, którego była bohaterką, podsumowujący jej dotychczasowy dorobek aktorski (ponad 40 ról). Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia i Radiem Kraków. Nagrała płytę "Rysy na życiorysie" (wyd.MTJ) będącą zapisem jej spektaklu-recitalu z Piwnicy pod Baranami. Stypendystka programu #kulturawsieci Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi i Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
JACEK WÓJCICKI - od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.
Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!
Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach „Nieszpory Ludźmierskie” Jana Kantego Pawluśkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza. Jako aktora (absolwent krakowskiej PWST, ujawnił swój talent w słynnej “Piwnicy pod Baranami”) widzieliśmy go w takich filmach jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz programach TV m.in. w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.